Kawulski: Gamrot ma z nami kontrakt na wyłączność

Sporty walki

O zainteresowaniu UFC osobą Mateusza Gamrota (11-0, 4 KO, 2 SUB) mówi się od dłuższego czasu, a po wygranej z Mansourem Barnaouim (12-4, 4 KO, 7 SUB) na pewno amerykańska organizacja przyjrzy się Gamrotowi jeszcze dokładniej. W poniedziałkowym programie Puncher poznaniak wyjawił, że kontrakt z KSW nie jest przeszkodą w negocjacjach, ale troszkę innego zdania są włodarze polskiej organizacji.

Mateusz Gamrot  podczas gali KSW 35 zdobył pas mistrzowski kategorii lekkiej. Reprezentant poznańskiego klubu Ankos MMA nadal pozostaje zawodnikiem niepokonanym i dodatkowo w jedenastu zawodowych pojedynkach nie przegrał nawet jednej rundy! W poniedziałkowym programie Puncher poznaniak wyjawił, że kontrakt z KSW nie jest przeszkodą w prowadzeniu negocjacji z amerykańskim gigantem.

- Mój trener i menadżer zawarli umowę dżentelmeńską z Maciejem Kawulskim, która mówi o tym, że federacja będzie w stanie zrobić wyjątek wobec mojej osoby - powiedział Gamrot.

Gamrot o UFC: Mam dżentelmeńską umowę z Kawulskim. KSW ma zrobić wyjątek

Włodarze KSW po wypowiedzi nowego mistrza kategorii lekkiej zostali zasypani pytaniami na Twitterze o sytuacje o kontraktową Gamrota. Maciej Kawulski błyskawicznie odpowiedział i wytłumaczył jak wygląda sprawa.
Na razie Mateusz Gamrot nie przejmuje się słowami włodarzy KSW i korzysta z uroków nieco mniej napiętego grafiku. Pierwszy trening po gali KSW 35 już za nim!

 

Fragment materiału Puncher z wypowiedzią Mateusza Gamrota w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze