ROCCAT Suora – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

Inne
ROCCAT Suora – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy
@ROCCAT

Niemiecki producent peryferii komputerowych, poinformował o zbliżającej się premierze nowej klawiatury mechanicznej. ROCCAT Suora to maksymalnie uproszczony produkt, stworzony z myślą o entuzjastach gamingu ceniących sobie prostotę i brak dodatków. Kompaktowa obudowa z solidnego i wytrzymałego stopu aluminium zapewnia zwartą i wytrzymałą platformę. Gracz otrzymuje unikalną konstrukcję z bezramową strukturą, która w żaden sposób nie rozprasza w trakcie rozgrywki.

Suora nie posiada podpórki na nadgarstki, grubego obramowania, przycisków pod kciuki i klawiszy multimedialnych. Gracze otrzymują wyłącznie wysokiej jakości klawisze mechaniczne montowane na solidnej, aluminiowej płycie. Dodatkowe wrażenia z użytkowania zapewnia pełne podświetlenie przycisków klawiatury, świecących na ekskluzywny, niebieski kolor symbolizującym barwy marki ROCCAT. Zastosowanie tzw. efektu oddychania wraz z możliwością zmiany ustawień jasności na 11 sposobów, gwarantuje także pełne oświetlenie nowego produktu niemieckiego producenta.

 

Klawiaturę zaprojektowano tak, aby szybkie tempo gry w żaden sposób nie ograniczało swobody ruchów gracza. Dodatkowo użytkownik ma możliwość naciskania wielu przycisków w tym samym czasie. Suora dysponuje zaawansowaną technologią anti-ghosting, która gwarantuje, że jednorazowe naciśnięcie znacznej ilości klawiszy zostanie za każdym razem odpowiednio zarejestrowane i uwzględnione w grze. Polling rate w Suora wynosi 1000Hz (1ms), co pozwala na ekspresowe przesyłanie informacji od klawiatury do komputera. Solidna konstrukcja płyty produktu jest uzupełniona przez wytrzymałe klawisze mechaniczne posiadające niesamowitą wytrzymałość. – cykl życia przycisków obliczony jest na 50 milionów kliknięć, co czyni z ROCCAT Suora wybór na lata.

 

Suora otrzyma także pełne wsparcie od oprogramowania ROCCAT Swarm. System jest ucieleśnieniem obecnie realizowanej filozofii marki ROCCAT. Ma obejmować swoim zasięgiem wszystkie istniejące platformy i urządzenia gamingowe. Jest to software nowej generacji, który umożliwia użytkownikowi skonfigurowanie ustawień wszystkich gier, aplikacji oraz produktów marki ROCCAT przy pomocy jednego programu, dzięki czemu gracz zdecydowanie przyspieszy swoje przygotowania do rozgrywki.

 

Klawiatura mechaniczna ROCCAT Suora będzie dostępna w sprzedaży od połowy czerwca. Sugerowana cena detaliczna to 100 euro.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze