Wasilewski: Diablo gotowy na walkę z Lebiediewem. Nawet jutro!

Sporty walki

Andrzej Wasilewski nie ukrywa zadowolenia ostatnim występem Krzysztofa Włodarczyka (51-3-1, 37 KO). Promotor pięściarski na Twitterze opublikował informację o gotowości "Diablo" do walki o mistrzostwo świata, która mogłoby się odbyć choćby dziś!

Dyskusja na Twitterze dotyczyła wypowiedzi Krzysztofa Głowackiego (26-0-0, 16 KO) dla boxingscene.com. Polski mistrz świata zdradził jakim pojedynkiem zainteresowany jest w najbliższej przyszłości. - Na razie nie jestem zainteresowany walką z Lebiediewem. Mógłbym na takie starcie polecieć nawet do Moskwy, ale teraz jestem skupiony tylko na walce z Usykiem - powiedział Głowacki.

O starciu Krzysztofa Głowackiego z Oleksandrem Usykiem (9-0-0, 9 KO) o pas WBO mówi się już coraz głośniej, a do walki najprawdopodobniej dojdzie w połowie września bieżącego roku. Miejsce wydarzenia nie jest jeszcze znane, ale w grę wchodzi również obrona mistrzowskiego pasa na własnym terenie.

W ubiegły weekend na gali pięściarskiej w Szczecinie ze świetnej strony zaprezentował się powracający do wielkiego boksu Krzysztof Włodarczyk, który nie ukrywa swoich mistrzowskich aspiracji. Czy "Diablo" jest już gotowy na walki o mistrzowskie pasy? Promotor Andrzej Wasilewski jest tego pewny! Zanim - i jeśli w ogóle - Lebiediew zmierzy się z Głowackim mogłoby dojść do jego walki z Włodarczykiem. Rosjanin posiada pasy mistrzowskie organizacji WBA i IBF.


Skrót ostatniej walki Krzysztofa Włodarczyka z Kaiem Kurzawą w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze