Polska - Holandia: Wawrzyniak powalczy o pierwszy skład

Piłka nożna
Polska - Holandia: Wawrzyniak powalczy o pierwszy skład
fot. CyfraSport

Przed meczem towarzyskim z Holandią obrońca reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak podkreślał, że z jego stopą już wszystko w porządku i zawodnik jest gotowy do walki o pierwszą jedenastkę. Biało-czerwoni w środę podejmą w Gdańsku reprezentację Oranje, co będzie najpoważniejszym testem przed startem Euro 2016.

Bardzo bym chciał grać w pierwszym składzie, ale jest nas tu 23 i każdy przyjechał z tym samym zamiarem. W każdym treningu chce wykorzystywać szansę, czas decyzji nadejdzie, a ja dołożę wszelkich starań, by jak najmocniej pomóc drużynie.
Miałem już okazję przygotowywać się do mistrzostw Europy. To są chwile, do których nas nie trzeba mobilizować. To co widzieliśmy w Arłamowie, ale i teraz w czasie powrotu w Rzeszowie, to było coś fantastycznego. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by nie zawieść rodaków.
Z piętą już wszystko w porządku. Najgorsze w całej sytuacji było miejsce urazu. But uwierał bliznę, więc musieliśmy go skorygować i wyciąć miejsce, w którym uraz się znajdował. Nie ma już jednak żadnych problemów.

ch, laczynaspilka.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze