x-kom CLASH: Team AGG zaproszone do ćwierćfinału turnieju CS:GO

E-sport
x-kom CLASH: Team AGG zaproszone do ćwierćfinału turnieju CS:GO

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie x-kom CLASH, gdzie rozegrany zostanie turniej Counter-Strike: Global Offensive. W dniach 11-12 czerwca impreza ta przyciągnie do Hali Częstochowa całą rzeszę fanów wirtualnych zmagań. Łączna pula nagród przeznaczona na rzecz rozgrywek CS:GO oraz LoL wyniesie blisko 100 000 złotych! Wiadomo już, że do udziału w zawodach zaproszona została przez organizatorów formacja Team AGG.

W dniach 11-12 czerwca Częstochowa będzie gościć sympatyków sportu elektronicznego, którzy na miejscu stawią się, by oglądać w akcji najlepszych polskich zawodników rywalizujących w ramach takich tytułów jak Counter-Strike: Global Offensive, czy League of Legends. Wszystko to za sprawą wydarzenia X-kom CLASH, które odbędzie się w nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej.

Ostatnio informowaliśmy o tym, że do ćwierćfinału rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive, w którym wezmą udział cztery ekipy zaproszone oraz cztery wyłonione przez specjalnie przygotowane kwalifikacje, zaproszeni zostali zawodnicy byłego składu Lounge Gaming, a więc obecnie ekipa Dobry&Gaming. Dziś do grona zaproszonych możemy oficjalnie dodać kolejną formację, a jest nią TEAM AGG! Drużyna prowadzona przez Jakuba 'KubiK' Kubiaka uchodzi za jedną z czołowych na polskiej scenie. Przed dwoma dniami zespół ten odpadł na etapie półfinału z kwalifikacji do DreamHack Summer.

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze