Polska - Holandia: Jak on tego nie strzelił?! Zmarnowana "setka" Milika (WIDEO)

To mogło i powinno być 1:0! Dla Arkadiusza Milika mecz reprezentacji Polski z Holandią był wyjątkowy, a na listę strzelców mógł wpisać się już na początku spotkania. Napastnik Ajaksu miał "setkę" po szczęśliwym zgraniu Roberta Lewandowskiego, jednak z kilku metrów trafił w poprzeczkę.

Pierwsza połowa towarzyskiego meczu rozgrywanego w Gdańsku więc zupełnie jak cały sezon Eredivisie: na korzyść Vincenta Janssena. Napastnik reprezentacji Holandii trafił do siatki Wojciecha Szczęsnego dając prowadzenie Oranje, podczas gdy reprezentant Polski zmarnował kilka dogodnych okazji.

Najlepsza z nich miała miejsce po kilku minutach gry, gdy napastnik Ajaksu zaskakująco znalazł się w sytuacji oko w oko z Jasperem Cillessenem. 22-latek przechwycił podanie Roberta Lewandowskiego i z kilku metrów uderzył w poprzeczkę.