Obejrzyj ćwierćfinały x-kom CLASH z Polsatsport!

E-sport
Obejrzyj ćwierćfinały x-kom CLASH z Polsatsport!
@x-kom

Ostatni z internetowych etapów turnieju x-kom CLASH będzie transmitowany na kanale Polsatsport na Twitch.tv. Już dzisiaj o 17:00 wystartuje prawdziwe święto Counter-Strike'a, w którym wystąpią takie drużyny jak NoMercy, PRIDE czy Dobry&Gaming. Filip "Testree" Mątowski zaprosił do stolika eksperckiego takie esportowe marki jak Sebastian "Dark" Babiński i Adam "Destru" Gil, więc będzie co oglądać również między spotkaniami.

O 17:00 na stanowiskach komentatorskich zameldują się Dominik "Nero Integrate" Dąbrowski oraz Fryderyk "Veggie" Kozioł. Ten pierwszy od kilku lat jest jednym z czołowych komentatorów Counter-Strike'a w Polsce, a Veggie niedawno – z bardzo dobrymi rezultatami – przebranżowił się z bycia color casterem League of Legends na komentowanie meczów w strzelankę od Valve.

 

Eksperci Polsatsport.pl są już w studiu Ipla.tv i przygotowują się do skomentowania czterech ćwierćfinałowych meczów turnieju x-kom CLASH. Cztery zaproszone przez organizatorów drużyny, zmierzą się dzisiaj i jutro z czterema innymi zespołami, które zapewniły sobie udział w otwartych kwalifikacjach. Zapowiadają się ogromne emocje - drużyny z otwartych kwalifikacji zrobią wszystko, żeby wyrwać szansę na grę o 40 000 złotych z rąk bardziej doświadczonych rywali.

 

drabinka_xkom_quarter

 (Kliknij aby powiększyć)

 

Zmagania rozpoczną się od meczu pomiędzy NoMercy i DEEZ NUTS. Na 20:00 zaplanowano spotkanie Pride Gaming z Team RedBloods, a jutro (kolejno o 17:00 i 20:00) zagrają Dobry&Gaming z SEEK4ORG oraz Team AGG z Team Refuse.

 

Transmisja wystartuje dziś i jutro przed 17:00 na kanale PolsatsportTV w serwisie Twitch.tv.

 

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze