Albania - Ukraina. Transmisja w Polsacie Sport News

Ukraina w zeszły piątek pokonała w Turynie Rumunię 4:3. Dzisiaj nasi grupowi rywale na Euro 2016 zagrają na wyjeździe z innym finalistą turnieju - Albanią. Transmisja meczu Albania - Ukraina od 20:30 w Polsacie Sport News.

Najważniejszą informacją, jeśli chodzi o naszych grupowych rywali, jest fakt, że do ich kadry dołączył w końcu Jewhen Sełezniow. Zważając na sytuację polityczną, Mychajło Fomenko obiecał, że nie powoła go dopóki ten nie opuści rosyjskiego Kubania Krasnodar. Zawodnik kilka dni temu przeniósł się do Szachtara Donieck. Napastnik podczas meczu z Rumunią spędził na boisku całą drugą połowę.

Warto również zwrócić uwagę na młodziutkiego Ołeksandra Zinczenko, który został powołany dopiero na dzień przed meczem z Rumunią. 19-letni pomocnik tak, jak Sełezniow wszedł na boisko wraz z początkiem drugiej połowy i już dwie minuty później, kiedy zauważył wysuniętego Cipriana Tatarusanu, posłał obok niego piłkę do siatki. Ukraina prowadziła 2:1. Zinczenko to wielki talent ukraińskiego futbolu. Pisaliśmy o nim szerzej TUTAJ.

Na razie w obozie Mychajła Fomenki wszystko przebiega zgodnie z planem. Reprezentacja wydaje się być optymalnie przygotowana do Euro.

Transmisja meczu Albania - Ukraina od 20:30 w Polsacie Sport News. Komentuje Tomasz Włodarczyk.