Polska - Iran: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Inne
Polska - Iran: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News
fot.Cyfrasport

Co prawda, zespół Stephane’a Antigi, zapewnił już sobie awans na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro, ale mecz Polska - Iran zapowiada się niezwykle pasjonująco. Bowiem ostatnie pojedynki biało-czerwonych z Persami były bardzo wyrównane. Czy tym razem do wyłonienia zwycięzcy również będzie potrzebny tie-break? Transmisja meczu Polska - Iran w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Drużyna prowadzona przez Stephane'a Antigi wygrała wszystkie dotychczasowe mecze na turnieju w Tokio. Pokonała kolejno: Kanadę (3:2), Francję (3:2), Japonię (3:0), Chiny (3:2) oraz najsłabszą Wenezuelę (3:0). Ten ostatni triumf zagwarantował naszym siatkarzom udział na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

 

Iran to w tej chwili trzecia drużyna w naszej grupie. Persowie ponieśli w pięciu meczach jedną porażkę (0:3) z Francją. Najbliższy rywal biało-czerwonych pokonał Australię (3:0), Kanadę (3:2), Japonię (3:1), a także Chiny (3:2).

 

Prowadzony przez doskonale znanego w Polsce Argentyńczyka Raula Lozano zespół jest dosyć niewygodnym rywalem dla mistrzów świata. Na dodatek Iran nie ma jeszcze zapewnionej przepustki olimpijskiej, a to dla nich ogromna motywacja.

Znamy tą drużynę bardzo dobrze. W ostatnich latach często z nimi graliśmy. W meczu z nami mogą wywalczyć awans na igrzyska, czyli będą na pewno zmotywowani - ocenił Stephane Antiga.

 

Transmisja meczu Polska - Iran w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Początek w sobotę o godzinie 8:00. Mecz skomentuje Tomasz Swędrowski.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze