Reprezentacja Portugalii celem terrorystów? Wszystko przez Ronaldo!

Piłka nożna
Reprezentacja Portugalii celem terrorystów? Wszystko przez Ronaldo!
fot.PAP/EPA

Obecność we Francji gwiazdora reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo sprawi, że Portugalczycy staną się celem terrorystów podczas mistrzostw Europy. Takiego zdania jest portugalski szkoleniowiec Fernando Santos.

Obecność Cristiano Ronaldo podczas finałów Euro 2016 sprawia, że jako drużyna staniemy się potencjalnym celem dla terrorystów - powiedział po zakończeniu meczu z reprezentacją Anglią selekcjoner portugalskiej drużyny narodowej Fernando Santos.

 

Zdaniem portugalskiego szkoleniowca drużyna z Półwyspu Iberyjskiego jest narażona na „zainteresowanie” ze strony organizacji terrorystycznych. W głównej mierze za sprawą obecności kapitana zespołu Cristiano Ronaldo. - Wszyscy wiemy, że Portugalia jest szczególnie zagrożona z powodu obecności Ronaldo w składzie. Jesteśmy jednak na to przygotowani. Ogromna odpowiedzialność spoczywa na francuskich służbach bezpieczeństwa. Nasi kibice muszą pamiętać o ważnej kwestii. Może tak się zdarzyć, że fani nie zawsze będą mogli być tak blisko drużyny jakby chcieli – wyjaśnił Santos.

 

Reprezentacja Portugalii rywalizować będzie w grupie F, w której zmierzy się z Islandią, Austrią oraz Węgrami.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze