Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (3-5 czerwca)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (3-5 czerwca)

Mecze piłkarskiej 1 ligi, mnóstwo siatkarskich pojedynków oraz liczne sporty motorowe. Do tego eliminacyjne spotkanie polskich szczypiornistek ze Słowacją. W ten weekend nie będziecie mogli narzekać na brak transmisji. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Dużo sportu w weekend! Mecze piłkarskiej I ligi, mnóstwo siatkarskich pojedynków oraz liczne sporty motorowe. Do tego eliminacyjne spotkanie polskich szczypiornistek ze Słowacją.  Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ.

 

PIĄTEK

 

SIATKÓWKA

 

World Grand Prix
Czechy – Portoryko    godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Polska – Kanada        godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Dominikana - Bułgaria        godz. 23:00 (Polsat Sport)
komentują: Damian Dacewicz

Montreux Volley Masters

 

Brazylia – Belgia    godz. 16:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

Holandia - Serbia    godz. 21:15 (Polsat Sport Extra)
komentują: Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur

PIŁKA NOŻNA

 

Mecz towarzyski

 

Albania - Ukraina        godz. 20:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Tomasz Włodarczyk

SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Barcelona
I sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

II sesja treningowa    godz. 13:10 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

SOBOTA

 

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO
Chiny - Australia    godz. 3:00 (Polsat Sport)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

Wenezuela - Francja    godz. 5:45 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

Polska - Iran        godz. 8:00 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentują: Tomasz Swędrowski

Japonia - Kanada        godz. 12:00 (Polsat Sport)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Ireneusz Mazur

World Grand Prix
Portoryko - Kanada    godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Polska - Czechy        godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Kenia - Bułgaria        godz. 23:00 (Polsat Sport)
komentują: Łukasz Kadziewicz

Montreux Volley Masters
półfinał        godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

półfinał        godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

półfinał        godz. 18:00 (Polsat Sport News)
komentują: Robert Małolepszy

półfinał        godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

PIŁKA NOŻNA

 

Mecz towarzyski

 

Słowacja - Irlandia Płn    godz. 17:55 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski i Jacek Ziober

Francja - Szkocja    godz. 20:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Piotr Przybysz

PIŁKA RĘCZNA

 

Eliminacje ME kobiet
Polska – Słowacja    godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Barcelona
III sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

kwalifikacje    godz. 12:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

Euroformuła Open    
wyścig 1     17:07 (Polsat Sport News)
komentuje: Krystian Sobierajski

BOKS

 

Gala boksu zawodowego
Vargas - Salido    godz. 2:00 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

World Series of Boxing
finał    godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Janusz Pindera

NIEDZIELA

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO
Iran - Wenezuela    godz. 3:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

Kanada - Chiny        godz. 5:45 (Polsat Sport)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

Australia - Polska    godz. 8:00 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
komentuje: Tomasz Swędrowski

Japonia - Francja        godz. 12:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

World Grand Prix
Czechy  - Kanada    godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Polska - Portoryko        godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

Dominikana - Kenia        godz. 23:00 (Polsat Sport)
komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz

Argentyna - Bułgaria        godz. 2:00 (Polsat Sport)
komentują: Łukasz Kadziewicz

Montreux Volley Masters
finał        godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

mecz o 3. miejsce        godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn CAFE FUTBOL    godz. 11:00 (Polsat Sport)

Konferencja przed Euro 2016    godz. 16:30 (Polsat Sport Extra)

1. liga
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice        godz. 14:50 (Polsat Sport)
komentują: Marek Kleitz i Andrzej Iwan

Arka Gdynia - Chrobry Głogów        godz. 14:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Grzegorz Michalewski i Czesław Michniewicz

Mecz towarzyski
Belgia - Norwegia        godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

Rosja - Serbia        godz. 17:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Cezary Kowalski

Czechy - Korea        godz. 19:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Piotr Przybysz

LEKKOATLETYKA

 

Diamond League
Birmingham    godz. 15:00 (Polsat Sport News)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Barcelona
wyścig    godz. 11:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

Euroformuła Open    
wyścig 2     20:10 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Krystian Sobierajski


SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

Mistrzostwa Europy Szwajcaria
mecz finałowy mężczyzn        godz. 22:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Damian Dacewicz

mecz finałowy kobiet    godz. 23:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Damian Dacewicz

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze