Polska swój pierwszy mecz na Euro 2016 zagra 12 czerwca w Nicei, a jej rywalem będzie niedoceniana Irlandia Północna. Zanim jednak biało-czerwoni będą podbijać Francję, muszą jeszcze zmierzyć się w poniedziałek z Litwą. Będzie to ostatni sprawdzian przed wylotem i to od niego zależy, w jakich nastrojach nasi piłkarze udadzą się na mistrzostwa Europy. Porażka z Holandią mogła nieco zachwiać pewnością siebie, ale wiadomo, że lepiej przegrywać w meczach towarzyskich niż o punkty, zwłaszcza że rywal nie był słaby. Może i nie zagra na Euro, ale to ciągle wielka marka, w skład której wchodzą wyśmienici zawodnicy.

Wciąż jest kilka znaków zapytania. Nie wiadomo na przykład, kto będzie pierwszym bramkarzem. We wcześniej wspomnianym starciu z Holandią miejsce między słupkami zajął Wojciech Szczęsny, więc czy to oznacza, że to on wygra rywalizację z Łukaszem Fabiańskim i Arturem Borucem? Pozycja lewego obrońcy - na skutek kontuzji Macieja Rybusa - też pozostaje do zdobycia. Nasi eksperci z pewnością wnikliwie przeanalizują wszystkie możliwe opcje, by znaleźć tę najlepszą...

Jak zwykle nie zabraknie też ekskluzywnych materiałów wideo! Fachowo przeanalizujemy mecz Polska - Holandia oraz naszego pierwszego rywala - Irlandię Północną.

Cafe Futbol prosto ze stadionu Wisły od 11.00 w Polsacie Sport! Dogrywka od 12.25 na Polsatsport.pl!