X-kom Clash: Dobry&Gaming awansuje do lanowych półfinałów!

E-sport
X-kom Clash: Dobry&Gaming awansuje do lanowych półfinałów!

Zakończyły się ćwierćfinałowe pojedynki rozgrywane w ramach turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który w dniach 11-12 czerwca będzie częścią wydarzenia x-kom CLASH. Jako ostatnia do półfinału awansowała drużyna Dobry&Gaming, która pokonała ekipę SEEK4ORG. Oznacza to, że scena w Częstochowie przepełniona będzie największymi e-sportowymi gwiazdami, które powalczą o główną nagrodę!

W dniach 11-12 czerwca Częstochowa będzie gościć sympatyków sportu elektronicznego, którzy na miejscu stawią się, by oglądać w akcji najlepszych polskich zawodników rywalizujących w ramach takich tytułów jak Counter-Strike: Global Offensive, czy League of Legends. Wszystko to za sprawą wydarzenia x-kom CLASH, które odbędzie się w nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej. Z myślą o rozgrywkach CS:GO organizatorzy przygotowali cztery etapy kwalifikacji do turnieju finałowego. W każdym z nich udział wzięły aż 64 zespoły.


Wcześniej informowaliśmy o tym, że znamy już wszystkie wyłonione poprzez kwalifikacje drużyny, które będą rywalizować w ćwierćfinale, a są nimi Team Refuse, RedBloods, DEEZ NUTS oraz SEEK4ORG. Ich przeciwnikami były cztery inne ekipy, które otrzymały od organizatorów oficjalne zaproszenia - Dobry&Gaming, PRiDE Gaming, Team AGG oraz NoMercy. Wczoraj mieliśmy okazję do obejrzenia ostatniego ćwirćfinałwoego starcia, w którym Dobry&Gaming pewnie rozprawił się z SEEK4ORG 2-0! To oznacza, że w Czestochowie będziemy mieli nie lada gwiazdorską obsadę! WYNIKI SPOTKAŃ ĆWIERĆFINAŁOWYCH

NoMercy vs. DEEZ NUTS - 2:0
PRiDE Gaming vs. RedBloods - 2:0
Team AGG vs. Team Refuse - 2:0

Dobry&Gaming vs. SEEK4ORG - 2:0

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze