Konferencja reprezentacji Polski na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Na dobę przed ostatnim testem reprezentacji Polski poprzedzającym wyjazd na Euro 2016 przyszedł czas na konferencję prasową, na której dowiemy się o niuansach przed spotkaniem z Litwą. Do starcia z Irlandią Północną w Nicei pozostał już niespełna tydzień, pora więc na odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Konferencja prasowa z udziałem reprezentantów Polski na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Extra od 17:30.

Czy po spotkaniu z Holandią jesteśmy mądrzejsi? Reprezentacja Polski w niechlubnym stylu przegrała na własnym terenie z zespołem, który okazał się zbyt słaby na mistrzostwa Europy. Czy jednak taką proporcję powinniśmy interpretować aż nadto dosłownie? Jeden gorszy mecz nie musi oznaczać słabej formy, zaś Polakom mogło po prostu brakować zgrania i odpowiedniej chemii, które wzrastają z dnia na dzień.

Po zgrupowaniu w Arłamowie selekcjoner Adam Nawałka podał 23-osobowy skład, który będzie walczył o obiecujący rezultat we Francji; ten obecnie znajduje się w Krakowie, gdzie na stadionie Wisły Kraków rozegra sparing z Litwą. Kwestiami, które wciąż potrzebują rozstrzygnięcia są między innymi obsada pozycji bramkarza i ustawienie zespołu w środku pola. Czy te informacje poznamy już teraz?

Transmisja konferencji reprezentacji Polski od godziny 17:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze