Oglądaj ćwierćfinały x-kom CLASH w League of Legends!

E-sport
Oglądaj ćwierćfinały x-kom CLASH w League of Legends!
@x-kom

Przed nami kolejne emocje związane z nadchodzącym eventem x-kom CLASH! Już dziś o 17:00 rozpocznie się faza ćwierćfinałowa rozgrywek League of Legends, którą będziecie mogli obejrzeć na żywo na kanale PolsatSportTV w serwisie Twitch. Koniecznie sprawdźcie harmonogram ćwierćfinałów.

Organizatorzy x-kom CLASH zaprosili do udziału w ćwierćfinałach cztery zespoły. O awans na finały turnieju League of Legends, powalczą one z zespołami wyłonionymi w trakcie otwartych turniejów kwalifikacyjnych. Zwycięzcy spotkań ćwierćfinałowych wywalczą sobie awans do turnieju finałowego, który odbędzie się między 11 a 12 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa. W puli nagród znalazło się aż 40 000 złotych!

 

Harmonogram ćwierćfinałów x-kom CLASH League of Legends:

  • Ćwierćfinał #1 – Overused vs. E-Lab! – data: 05.06; godz: 17:00
  • Ćwierćfinał #2 – Szef+6 vs. Ekko Logiczni – data: 05.06; godz: 20:00
  • Ćwierćfinał #3 – Bobaski vs. TDX – data: 06.06; godz: 17:00
  • Ćwierćfinał #4 – Illuminar Honor Gaming vs. Gwarancja Jakości – data: 06.06; godz. 20:00

 

W stawce zobaczymy zatem świetnych uczestników, którzy powalczą o wyjazd do Częstochowy. Warto przypomnieć, że kilka dni temu zawodnicy Illuminar Honor Gaming zapowiedzieli, że x-kom CLASH będzie ich ostatnim wspólnym turniejem.

 

Rozgrywki ćwierćfinałowe, będziecie mogli śledzić na kanale PolsatSportTV na platformie Twitch.tv. W roli hosta studio x-kom CLASH wystąpi dobrze znany z transmisji League Championship Series Europe – Filip „Testree” Mątowski. Gośćmi studio prowadzonego przez Filipa będą Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz popularny Paweł „Delord” Szabla. Spotkania skomentuje dobrze znany fanom League of Legends duet – Michał „Avahir” Kudliński oraz Adam „Musek” Górski. Transmisja rozpocznie się już o godzinie 17:00 – zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie