Inni w basenie pływają, on ciężko trenuje. TurboGrosik wraca do gry!

Piłka nożna
Inni w basenie pływają, on ciężko trenuje. TurboGrosik wraca do gry!
fot. PAP

Bardzo wiele pozytywnych wiadomości napływa z La Baule odnośnie zdrowia Kamila Grosickiego. Jego lewa noga stała się ostatnio wręcz dobrem narodowym. Sam zainteresowany do sprawy podchodzi nad wyraz optymistycznie. "TurboGrosik wraca do gry" - podpisał facebookowe wideo, na którym ciężko trenuje w basenie.

Grosicki doznał kontuzji w poniedziałkowym meczu z Litwą (0:0) - ostatnim sprawdzianie Polaków przed Euro 2016. W 77. minucie piłkarz zszedł z boiska, a na jego twarzy pojawił się grymas bólu. - Grosicki zszedł z dużym opatrunkiem na nodze. Opatrunkiem chłodzącym staw skokowy. Jacek Jaroszewski powiedział, że musi to dokładnie obejrzeć. Może będą potrzebne jakieś badania. Nie wygląda to zbyt dobrze - relacjonował reporter Polsatu Sport Marcin Feddek.

Diagnoza nadeszła już kilkadziesiąt minut później - zawodnik Stade Rennais skręcił staw skokowy...

Minęło kilka dni. - Widzieliśmy Kamila na spacerze. Podszedłem, złożyłem życzenia urodzinowe. On sam jest strasznie optymistycznie nastawiony - widać, że walczy o ten występ z Irlandią Północną. Twierdzi, że wszystko rozstrzygnie się w piątek. Tego samego zdania jest doktor Jacek Jaroszewski. Na pewno warto o niego walczyć, bo to nie tylko piłkarz pierwszego składu - to taka nasza torpeda, która może zatopić ten statek z Irlandii Północnej - stwierdził w środę Roman Kołtoń.

W międzyczasie na facebookowym profilu Grosickiego pojawiło się wideo.

 

 

"Nie ma, że urodziny - najpierw praca i powrót do zdrowia - jest coraz lepiej, już biegam!
Jutro kolejny krok naprzód ;)
PS. Dziękuję za życzenia - zdrowie będzie!
TurboGrosik wraca do gry!" - napisał zawodnik.

Grosicki obchodził w środę 28. urodziny. Oby prezent odebrał już w niedzielę 12 czerwca, kiedy Polska podejmie w Nicei Irlandię Północną.

 

Sytuację, w której "Grosik" doznał kontuzji, obejrzysz w załączonym materiale wideo.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze