Konferencja kadry na 2 dni przed Euro 2016. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Piłka nożna
Konferencja kadry na 2 dni przed Euro 2016. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport
fot. PAP

Już tylko dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia Euro 2016, a cztery od pierwszego meczu reprezentacji Polski. Jakie nastroje panują w polskiej kadrze i jak wygląda sytuacja zdrowotna zawodników? Odpowiedzi na dzisiejszej konferencji prasowej. Transmisja od 13:35 na Polsatsport.pl, w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Reprezentacja Polski we wtorek przybyła do swojej bazy w La Baule, gdzie będzie stacjonować podczas Euro 2016. Podopieczni Adama Nawałki mają już za sobą pierwszy trening, w którym udziału nie wziął Kamil Grosicki, który w towarzyskim spotkaniu z Litwą doznał skręcenia stawu skokowego. W prasie pojawił się nawet informacje o poważnej kontuzji naszego skrzydłowego, ale Adam Nawałka nieco uspokoił kibiców na wtorkowej konferencji prasowej.

- Kamil ma kłopoty ze stawem skokowym. Cały czas jest poddawany diagnozom. Mamy nadzieję, że będzie gotowy na Irlandię Północną. Czy za długo grał z Litwą? To jest ryzyko zawodu, wszystkiego nie da się przewidzieć. Miał grać 70-80 minut. Zresztą chciał się doskonale przygotować do tego turnieju. Planowaliśmy, aby ta dyspozycja była odpowiednia na mecz z Irlandią Północną, właśnie poprzez przygotowanie startowe. Wspieramy Kamila, mamy nadzieję, ze kontuzja nie jest na tyle poważna, aby wyeliminować go z niedzielnego spotkania. Jesteśmy dobrej myśli - powiedział selekcjoner.

Czy dziś także dowiemy się nowych faktów na temat Grosickiego? A może sztab szkoleniowy odniesie się także do tematu urazu Michała Pazdana, który nie wystąpił w meczu z Litwą? Jedno jest pewne - na cztery dni przed meczem z Irlandią Północną sztab reprezentacji Polski skrzętnie ukrywa plan na walecznych Wyspiarzy. Wciąż pewnych do gry w pierwszym składzie jest czterech, może pięciu piłkarzy. Czy kolejna konferencja odkryje kolejne karty?

Transmisja konferencji prasowej od 13:35 na Polsatsport.pl, Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze