Staszewski: Kibice Irlandii Północnej patrzą przez zielono-białe okulary

Piłka nożna
Staszewski: Kibice Irlandii Północnej patrzą przez zielono-białe okulary
fot. Polsat Sport

Przez różowe, a właściwie zielono-białe okulary patrzą na zbliżające się mistrzostwa Europy kibice reprezentacji Irlandii Północnej. Kiedy zapytałem ich o przewidywania przed niedzielnym meczem z Polską wszyscy zgodnie stwierdzili, że wynikiem, który zadowoliłby ich oraz piłkarzy byłby remis.

Co natomiast u zawodników? Dziś podopieczni trenera Michaela O'Neilla dostali dzień wolny. Trening został zaplanowany na piątek. Odbyła się konferencja prasowa, na której wiele ciepłych słów padło w stronę Roberta Lewandowskiego.

 

Co natomiast u najlepszego zawodnika Irlandczyków Kyle'a Lafferty’ego? Tu pojawiają się dwie wersje. Pierwsza oficjalna jest taka, że Lafferty na niedziele będzie gotowy, a druga nieoficjalna, którą usłyszeliśmy od irlandzkich dziennikarzy, mówi o tym, że szanse na powrót piłkarza do zdrowia są oceniane na mniej niż pięćdziesiąt procent. Czy zawodnik Norwich City zagra w meczu z Polską? Przekonamy się za kilka dni w Nicei.

 

Mecz Polska - Irlandia Północna w niedzielę 12 czerwca o 18.00. Transmisja w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport 2.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze