Dziś startuje x-kom CLASH w Częstochowie

Inne
Dziś startuje x-kom CLASH w Częstochowie
@x-kom

Dzisiaj o 11 wystartuje ceremonia otwarcia turnieju x-kom CLASH. Oprócz turniejów Counter-Strike'a, League of Legends, Hearthstone i Heroes of the Storm z łączną pulą nagród 100 000 zł organizatorzy przygotowali mnóstwo innych gamingowych atrakcji, specjalne oferty na sprzęt dla graczy i morze możliwości na stoiskach Lenovo, Alienware, Republic of Gamers i Intela.

Na dzisiaj organizatorzy zaplanowali turniej w League of Legends, w którym zagrają drużyny Overused, Szef+6, Illuminar Honor Gaming i Bobaski. Jutro w Counter-Strike'a zagrają Team Kinguin (do niedawna Dobry&Gaming), Team AGG, ex noMERCY i Pride Gaming. Wszystkie spotkania będzie można oglądać na hali AZS w Częstochowie oraz na specjalnie przygotowanej transmisji od PolsatsportTV na Twitch.tv.

 

Fani polskiego YouTube'a też mają na co czekać. Na dostarczonej przez x-kom liście gości znajdują się takie marki jak Izak, Mamiko, Gimper czy Rojo. Na wydarzeniu pojawią się też cosplayerki – swoje stroje przygotowały Violet, Madlencia, Issabel i SandyGraphy.

 

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, a pierwsi goście zostaną wpuszczeniu dziś i jutro o godzinie 10:00.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze