Walia - Słowacja: Skrót meczu Euro 2016 (WIDEO)

Walia pokonała Słowację 2:1 w pierwszym meczu grupy B. Zdecydowanie najważniejszym dla nas wydarzeniem była wyrównująca bramka Ondreja Dudy. Pomocnik Legii Warszawa wszedł na boisko w 60. minucie, a do siatki trafił już minutę poźniej, wykorzystując kapitalne podanie Roberta Maka. Dla rywali strzelili natomiast Gareth Bale i Hal Robson-Kanu. Zobaczcie skrót meczu Walia - Słowacja!

Walia - Słowacja 2:1 (1:0)

Bramki: Bale (10'), Robson-Kanu (82') - Duda (61'). Sędzia: Svein Oddvar Moen (Norwegia).

Walia: Danny Ward - James Chester, Ashley Williams, Ben Davies - Chris Gunter, Joe Allen, David Edwards (69. Joe Ledley), Aaron Ramsey (88. Jazz Richards), Neil Taylor - Jonathan Williams (71. Hal Robson-Kanu), Gareth Bale.

Słowacja: Matus Kozacik - Peter Pekarik, Martin Skrtel, Jan Durica, Dusan Svento - Robert Mak, Juraj Kucka, Patrik Hrosovsky (60. Ondrej Duda), Marek Hamsik, Vladimir Weiss (83. Miroslav Stoch) - Michal Duris (60. Adam Nemec).

Żółte kartki: Hrosovsky, Mak, Weiss, Hamsik (Słowacja).