Polska - Irlandia Północna: Czytelnicy zdecydowali. Zieliński obok Krychowiaka!

Piłka nożna
Polska - Irlandia Północna: Czytelnicy zdecydowali. Zieliński obok Krychowiaka!
fot.Cyfrasport

Jednym z kluczowych pytań przed niedzielnym meczem z Irlandią Północną jest to, kto wystąpi w środku pola u boku Grzegorza Krychowiaka. Czytelnicy strony Polsatsport.pl w sondzie wybrali Piotra Zielińskiego.

Selekcjoner Adam Nawałka nie zamyka się na jeden wariant gry. Trener reprezentacji Polski stale szuka złotego środka i próbuje gry w różnej konfiguracji, także w środku pola. Obok Grzegorza Krychowiaka największe szanse na występ daje się Krzysztofowi Mączyńskiemu. Gracz Wisły Kraków zagrał 80. minut przeciwko Holendrom oraz wyszedł w pierwszym składzie w meczu z Litwą. Po przerwie został zmieniony.

Jednak według czytelników naszego portalu w niedzielę trener Nawałka powinien zastosować "wariant hiszpańsko-włoski". Aż 48,7% z Was opowiedziało się za graczem Empoli. Co trzecia z naszych użytkowników (33,9 %) oddał swój głos na Krzysztofa Mączyńskiego, a zawodnik Legii Warszawa - Tomasz Jodłowiec otrzymał 17,4 % głosów.

A o tym, na kogo postawi Adam Nawałka w pierwszym meczu Euro 2016, dowiemy się już niebawem. Transmisja ze spotkania Polska - Irlandia Północna o 18:00 w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport 2.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze