X-kom Clash: Nadszedł drugi dzień rozgrywek

Inne
X-kom Clash: Nadszedł drugi dzień rozgrywek

Dziś o godzinie 9:00 otworzone zostały przez organizatorów bramy do hali widowiskowo-sportowej w Czestochowie, gdzie tłumnie przybyli fani wirtualnych zmagań. Drugiego dnia imprezy czeka na nich dalszy ciąg atrakcji, a wśród nich długo wyczekiwany bój pomiędzy najlepszymi polskimi zespołami Counter-Strike: Global Offensive.

O godzinie 9:00 można było wejść do obiektu hali widowiskowo-sportowej, gdzie od wczoraj odbywa się e-sportowe wydarzenie X-kom Clash. Godzinę później nastąpiła prezentacja drużyn Counter-Strike: Global Offensive, które powalczą dziś o nagrodę główną w wysokości 25 000 złotych. Wśród nich znajdują się tak uznane e-sportowe marki, jak Team Kinguin, które do niedawna jeszcze występowało pod szyldem Lounge GamingPRiDE Gamingex-noMERCY oraz Team AGG

Pierwszy pojedynek rozpocznie się już przed godziną 11:00, a zmierzą się w nim Team Kinguin oraz PRiDE Gaming. Murowanymi faworytami wydają się być ci pierwsi, lecz według wielu ekspertów wcale nie jest to takie pewne i wszystko będzie zależało od wybranych map. W drugim starciu będziemy świadkami prawdopodobnie dość jednostronnego meczu pomiędzy Homeless i Team AGG.

Dla zwiedzających zaplanowane są również inne atrakcje jak mini konkursy z nagrodami do wygrania, spotkania z czołowymi polskimi Youtuberami, a także turnieje HOTS oraz Hearthstone z 3000 złotych w puli!

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze