Zmiennik Łomacza zostaje w klubie!

Siatkówka
Zmiennik Łomacza zostaje w klubie!

Maciej Gorzkiewicz w kolejnym sezonie nadal będzie zmiennikiem Grzegorza Łomacza w Cuprum Lubin. Rozgrywający zdecydował się na przedłużenie swojej umowy o kolejny rok.

Dla wpomianego zawodnika będzie to już czwarty sezon w miedziowych barwach. Siatkarz dołączył do Cuprum jeszcze w czasie, gdy klub konkurował w I-ligowe laury. Teraz jednak wspiera kolegów w walce o jak najwyższy wynik w PlusLidze.

- Jestem w Lubinie już parę lat i jest mi tu na tyle dobrze, że jakoś nie spieszno mi do dużych zmian. Przedłużenie umowy było więc dla mnie naturalnym odruchem - powiedział rozgrywający.

W niedawno zakończonych rozgrywkach Maciej Gorzkiewicz nie miał zbyt wielu szans na grę ze względu na bardzo dobrą dyspozycję Grzegorza Łomacza. Niemniej jednak każdym swoim wejściem na boisku udowadniał, że w zespole PlusLigi nie znalazł się przypadkiem.

- Piąte miejsce uznaję za sukces. W trakcie sezonu mieliśmy różne momenty i niewiele brakowało, żeby wskoczyć do strefy medalowej. Z drugiej zaś strony parę przegranych akcji i setów mogło spowodować znaczny spadek w tabeli. Poprawiliśmy miejsce z poprzedniego sezonu, także można powiedzieć, że odkąd Cuprum jest w PlusLidze jest tylko coraz lepiej. Kluby kończące sezon wyżej od nas na pewno mają większe budżety i to też może być jakiś odnośnik - podsumowuje rozgrywający.

jb, plusliga.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie