Euro 2016: Impreza w szatni Ukraińców po meczu z Niemcami

Piłka nożna
Euro 2016: Impreza w szatni Ukraińców po meczu z Niemcami
fot. PAP/EPA

Pierwszy mecz Ukrainy na Euro 2016 zakończył się porażką 0:2 z Niemcami. Nasi grupowi przeciwnicy znaleźli swój sposób na pomeczowe rozluźnienie. Na zdjęciach z szatni można zauważyć, że Ukraińcy relaksowali się przy papierosach i alkoholu.

Choć końcowy wynik był niekorzystny dla podopiecznych Mychaiła Fomenki, to Ukraińcy wcale nie muszą się wstydzić swojej postawy w niedzielnym meczu. Szczególnie w pierwszej połowie rozgrywali bardzo dobre spotkanie i kilkukrotnie zagrozili bramce Manuela Neuera. Nic więc dziwnego, że piłkarze ukraińscy musieli odreagować boiskowe niepowodzenie.

Na zdjęciach opublikowanych przez niemiecki dziennik Bild można zauważyć, co przegrani pozostawili po sobie w szatni Lille. Na podłodze leżą liczne niedopałki po papierosach. Wśród śmieci można również zauważyć butelki po winie, piwie oraz zakazanej przez niektórych trenerów coca-coli.

 

 

Jaki wpływ na dyspozycję Ukraińców miały ich techniki relaksacyjne, przekonamy się już w czwartek. Transmisja meczu z Irlandią Północną od godziny 18:00 w Polsacie Sport 2.

JP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze