Euro 2016: Ostatnie dostępne bilety na mecze grupowe

Piłka nożna
Euro 2016: Ostatnie dostępne bilety na mecze grupowe
fot. PAP/PA

UEFA poinformowała, że są jeszcze dostępne bilety na cztery mecze fazy grupowej piłkarskich mistrzostw Europy. Platforma sprzedażowa wskazuje jednak, że takich spotkań jest więcej - w tym wtorkowy pojedynek Polski z Ukrainą w Marsylii.

Wedle UEFA w sprzedaży pozostały wejściówki na mecze Ukrainy z Irlandią Północną, Islandii z Węgrami, Rumunii z Albanią oraz Islandii z Austrią. Większość dostępnych biletów należy do kategorii pierwszej bądź drugiej, a więc dotyczy miejsc na środku lub z boku trybuny głównej lub przeciwległej. Ich cena to odpowiednio 145 i 105 euro.

Po zalogowaniu na platformie biletowej, system wskazuje jednak dostępność wolnych biletów na aż 7 meczów rozgrywek grupowych. Wśród nich jest również trzecie spotkanie reprezentacji Polski (bilety w strefie 1. - 145 euro).

Jak do tej pory najwięcej widzów - 75 113 oglądało mecz otwarcia pomiędzy Francją a Rumunią. Najmniej - 29 400 Hiszpania - Czechy.

Rekord w liczbie kibiców może zostać pobity już w czwartek, kiedy na 80-tysięcznym Stade de France, zmierzą się reprezentacje Polski i Niemiec. Na to spotkanie biletów w sprzedaży nie ma już od dawna. Podobna sytuacja dotyczy wszystkich meczów fazy pucharowej.

AS, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze