Rewelacyjna oglądalność meczu Austria - Węgry

Piłka nożna
Rewelacyjna oglądalność meczu Austria - Węgry
fot.PAP/EPA

Ponad 2,6 miliona widzów oglądało średnio wczorajsze spotkanie grupy „F” podczas UEFA Euro 2016 Austria – Węgry w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 25% udziałów w grupie 4+ i 26,6% w grupie komercyjnej. Faworyzowana reprezentacja Austrii uległa Węgrom 0:2.

Wczorajszy mecz był jedną z najchętniej oglądanych pozycji prime time’u, a w trakcie jego nadawania Polsat i Polsat Sport były liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Na antenie Polsatu mecz śledziło 2 mln 150 tys. widzów, a w Polsacie Sport ponad 470 tysięcy. Ostatnie emocjonujące minuty spotkania na obu antenach oglądało ponad 3,5 miliona widzów. Mecz transmitował kanał premium Polsat Sport 2HD, który pokazuje wszystkie mecze UEFA EURO 2016 bez reklam i w jakości HD.

 

Dzisiaj swoje drugie mecze w fazie grupowej rozegrają zespoły z grup A i B:
•    15:00 Rosja - Słowacja (Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2HD). Studio od godziny 13.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport 2HD i od godziny 13.45 w Polsacie. Mecz skomentuje Tomasz Włodarczyk.
•    18:00 Rumunia – Szwajcaria (Polsat Sport 2HD, studio o godzinie 17.00) Komentują Mateusz Borek i Czesław Michniewicz.
•    21:00 Francja – Albania (Polsat Sport 2HD, studio o godzinie 20.00) Komentują Cezary Kowalski i Jacek Ziober.

 

W czwartek, 16 czerwca, drugie spotkanie fazy grupowej EURO 2016 rozegra reprezentacja Polski. Jej przeciwnikiem będą aktualni Mistrzostwie Świata – Niemcy. Bezpośrednią transmisję ze spotkania na Stade de France, będzie można zobaczyć na antenie Telewizji Polsat, w Polsacie Sport oraz w kanale premium Polsacie Sport 2HD o godzinie 21:00.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze