Anglia - Walia: Skrót meczu Euro 2016 (WIDEO)

Anglia pokonała Walię 2:1 w derbach Wielkiej Brytanii. Jeszcze do przerwy górą byli podopieczni Chrisa Colemana, prowadząc po trafieniu Garetha Bale'a z rzutu wolnego. Selekcjoner "Synów Albionu" Roy Hodgson miał jednak nosa! W drugich 45 minutach wprowadził na boisko Jamie'ego Vardy'ego i Daniela Sturridge'a, którzy strzelili po golu. Ten drugi padł już w doliczonym czasie gry! Zobaczcie skrót meczu Anglia - Walia.

Anglia - Walia 2:1 (0:1)

Bramki: Vardy 56, Sturridge 90+2 - Bale 42

Żółta kartka: Ben Davies

Sędzia: Felix Brych (Niemcy). Widzów: 35 000

Anglia: Joe Hart - Kyle Walker, Chris Smalling, Gary Cahill, Danny Rose - Adam Lallana (73. Marcus Rashford), Eric Dier, Wayne Rooney, Dele Alli, Raheem Sterling (46. Daniel Sturridge) - Harry Kane (46. Jamie Vardy)

Walia: Wayne Hennessey - Chris Gunter, James Chester, Ashley Williams, Ben Davies, Neil Taylor - Aaron Ramsey, Joe Ledley (67. David Edwards), Joe Allen - Hal Robson-Kanu (72. Jonathan Williams), Gareth Bale