Po meczu Polska - Bułgaria 3:1 w Lidze Światowej siatkarzy powiedzieli:

 

Stephane Antiga (trener reprezentacji Polski): "To był trudny mecz. Mieliśmy problem z zagrywką w pierwszym secie, ale udało się nam to opanować i wrócić do gry. Jestem zadowolony ze zwycięstwa, bo Bułgaria to mocny zespół. Mamy w składzie młodych zawodników i to spotkanie było dla nich wyzwaniem. Jestem szczęśliwy, że wszyscy powołani siatkarze byli chętni do gry w reprezentacji".

 

Karol Kłos (kapitan reprezentacji Polski): "Mecz rozpoczęliśmy źle, ale zachowaliśmy spokój i zmieniliśmy rytm gry. To wspaniały start w Lidze Światowej i cieszymy się, że wygraliśmy to spotkanie".

 

Płamen Konstantinow (trener reprezentacji Bułgarii): "To był nasz najgorszy mecz w tym sezonie i jednocześnie bardzo ważny. Nie spodziewaliśmy się takiego rezultatu i jesteśmy na siebie źli. Będziemy jednak gotowi do walki w kolejnym pojedynku".

 

Wiktor Josifow (kapitan reprezentacji Bułgarii): "Spotkanie rozpoczęliśmy dobrze, ale potem popełniliśmy zbyt dużo błędów i nie potrafiliśmy znaleźć odpowiednich rozwiązań. To dopiero początek sezonu reprezentacyjnego i być może potrzebujemy więcej czasu, aby poprawić grę".