Škoda, że tak późno? Gol, który wlał nadzieję w serca Czechów (WIDEO)

Milan Škoda w 75. minucie zdobył bardzo ładną bramkę uderzeniem głową i zmienił wynik spotkania Czechy - Chorwacja na 1:2. Gol czeskiego napastnika wlał jeszcze nadzieję w serca kibiców, którzy zwątpili już w swoją reprezentację. W końcówce wyrównujące trafienie zaliczył jeszcze Tomas Necid.

Przez 75 minut Czechom nie udawało się praktycznie nic. Sytuacje bramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki, a Chorwaci mogli prowadzić dużo wyżej niż 2:0. Piętnaście minut przed końcem Tomas Rosicky doskonale dograł jednak piłkę do Tomasa Necida, a ten ładnym uderzeniem głową wlał nadzieję w serca czeskich kibiców. W doliczonym czasie gry marzenia o remisie stały się rzeczywistością, bo na 2:2 wyrównał Necid!

Bramka Škody w załączonym materiale wideo.