Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (17-19 czerwca)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (17-19 czerwca)

Mecze Euro 2016, siatkarskiej Ligi Światowej oraz mnóstwo sportów motorowych. To wszystko czeka Was już w ten weekend na sportowych antenach Polsatu!

Dużo sportu w weekend! Kolejne mecze UEFA EURO 2016, ale rusza też Liga Światowa, ponadto dużo sportów motorowych. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

UEFA EURO 2016™

konferencja prasowa reprezentacji Polski, godz. 15:45 (Polsat Sport News)

 

Włochy - Szwecja, godz. 14:50 (Polsat Sport i Polsat Sport 2)

komentują: Piotr Przybysz i Jacek Ziober

 

Czechy - Chorwacja, godz. 17:50 (Polsat Sport 2)

komentują: Cezary Kowalski i Tomasz Hajto

 

Hiszpania - Turcja, godz. 20:50 (Polsat Sport 2)

komentują: Mateusz Borek i Czesław Michniewicz

 

magazyn podsumowujący dzień 8, godz. 23:55 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport 2)

 

TENIS

 

ATP 500 Aegon Championships

 

ćwierćfinał, godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

ćwierćfinał, godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Lorek

 

ATP 500 Gerry Weber Championships

 

ćwierćfinał, godz. 12:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

ćwierćfinał, godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

SIATKÓWKA

 

Liga Światowa

 

Francja - Włochy, godz. 10:00 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

 

Australia - Belgia, godz. 12:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz

 

Bułgaria - Polska, godz. 16:30 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Rosja - Serbia, godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Brazylia - Argentyna, godz. 19:10 (Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

 

USA - Iran, godz. 22:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Wojciech Drzyzga

 

Turcja – Japonia, godz. 2:00 (Polsat Sport)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

USA - Niemcy, godz. 4:00 (Polsat Sport News)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

World Grand Prix

 

Brazylia - Serbia, godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz

 

Chiny - Belgia, godz. 22:00 (Polsat Sport News)

komentują: Robert Małolepszy

 

Rosja - Holandia, godz. 0:50 (Polsat Sport News)

komentują: Damian Dacewicz i Wojciech Drzyzga

 

SOBOTA

 

UEFA EURO 2016™

 

konferencja prasowa reprezentacji Polski, godz. 13:45 (Polsat Sport News)

 

Belgia – Irlandia, godz. 14:50 (Polsat Sport i Polsat Sport 2)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

 

Islandia - Węgry, godz. 17:50 (Polsat Sport 2)

komentują: Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz

 

Portugalia - Austria, godz. 20:50 (Polsat Sport 2)

komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

 

magazyn podsumowujący dzień 9, godz. 23:55 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport 2)

 

TENIS

 

ATP 500 Aegon Championships

 

Półfinał, godz. 14:15 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

 

ATP 500 Gerry Weber Championships

 

Półfinał, godz. 12:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

SIATKÓWKA

 

Liga Światowa

 

Belgia – Włochy, godz. 9:40 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

Rosja - Polska, godz. 19:00 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Bułgaria - Serbia, godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Australia - Francja, godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Iran - Argentyna,  godz. 1:30 (Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

 

Brazylia - USA, godz. 3:10 (Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

 

World Grand Prix

 

I połfinał 3 Gr WGP, godz. 8:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Brazylia – Belgia, godz. 8:30 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański

 

II połfinał 3 Gr WGP, godz. 11:00 (Polsat Sport News)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Tajlandia - Rosja, godz. 17:30 (Polsat Sport News)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

II półfinał 2 grupy Bułgaria - Polska, godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Chiny - Serbia, godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Robert Małolepszy

 

Holandia - Włochy, godz. 20:30 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

 

Turcja – Niemcy, godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Łukasz Kadziewicz

 

USA - Japonia, godz. 4:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Łukasz Kadziewicz

 

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

Grand Slam Olsztyn

 

I połfinał kobiet, godz. 10:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

II połfinał kobiet, godz. 11:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

mecz o 3. miejsce kobiet, godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

finał  kobiet, godz. 16:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

 

Andrzej Fonfara - Joe Smith Jr, godz. 3:00 (Polsat Sport)

Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP2

 

Wyścig 1, godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Krystian Sobierajski

 

NIEDZIELA

 

UEFA EURO 2016™

 

konferencja prasowa reprezentacji Polski, godz. 13:45 (Polsat Sport News)

 

Rumunia - Albania, godz. 20:50 (Polsat Sport i Polsat Sport 2)

Komentują: Mateusz Borek i Czesław Michniewicz

 

Szwajcaria - Francja, godz. 20:50 (Polsat Sport 3)

komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Hajto

 

magazyn podsumowujący dzień 10, godz. 23:55 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport 2)

 

TENIS

 

ATP 500 Aegon Championships

 

Półfinał, godz. 0:50 (Polsat Sport News)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

ATP 500 Gerry Weber Championships

 

finał, godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

ATP World Tour Uncovered, godz. 14:10 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Marcin Muras

 

SIATKÓWKA

 

Liga Światowa

 

Australia - Włochy, godz. 7:00 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

 

Serbia - Polska, godz. 16:30 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Belgia – Francja, godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Robert Małolepszy i Ireneusz Mazur

 

Rosja - Bułgaria, godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

World Grand Prix

 

Belgia - Serbia, godz. 7:00 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański

 

mecz o 3. miejsce 3 gr WGP, godz. 8:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Chiny – Brazylia, godz. 9:30 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

 

finał 3 gru WGP, godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Holandia - Tajlandia, godz. 17:30 (Polsat Sport News)

komentują: Robert Małolepszy

 

Rosja - Włochy, godz. 20:30 (Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

 

finał 2 gr WGP, godz. 21:50 (Polsat Sport Extra)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Japonia - Niemcy, godz. 0:00 (Polsat Sport News)

komentują: Robert Małolepszy

 

USA - Turcja, godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Łukasz Kadziewicz

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

Grand Slam Olsztyn

 

I połfinał mężczyzn, godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

II połfinał mężczyzn, godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn, godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

finał mężczyzn, godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marta Gula

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP2

 

Wyścig 2, godz. 11:45 (Polsat Sport News)

Komentuje: Krystian Sobierajski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze