Fonfara - Smith Jr i Centeno Jr - Sulęcki: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Fonfara - Smith Jr i Centeno Jr - Sulęcki: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Materiały promocyjne

To będzie polska noc w Chicago! Na gali w "Wietrznym Mieście" wystąpią Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO) i Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO).Ten pierwszy zmierzy się z Joe Smithem Jr (21-1, 17 KO), natomiast ten drugi skrzyżuje rękawice z Hugo Centeno Jr (24-0, 12 KO). Będzie co oglądać! Transmisja walk Fonfara - Smith Jr i Centeno Jr - Sulęcki w Polsacie Sport.

Fonfara i Smith Jr zmierzą się w walce wieczoru. "Polski Książę" traktuje ten pojedynek jako przetarcie przed wymarzonym rewanżem z Adonisem Stevensonem (27-1, 22 KO), który dzierży mistrzowski pas WBC w kategorii półciężkiej. Od czasu porażki z Kanadyjczykiem pokonał kolejno Doudou Ngumbu (35-7, 13 KO), Julio Cesara Chaveza Jr (49-2-1, 32 KO) i Nathana Cleverly'ego (29-3, 15 KO).

 

Rywal Polaka traktuje ten pojedynek jako przepustkę do lepszej przyszłości. Na co dzień Smith Jr pracuje na budowie. Boksem zajmuje się tylko przy okazji... Gdyby wygrał z Fonfarą, wszystko w jego życiu zmieniłoby się o sto osiemdziesiąt stopni. - Są takie walki w karierze, które pięściarz dostaje, których nie powinien wygrać, ale ma szanse i musi ja wykorzystać. To jest właśnie taka szansa dla Joe. Walka z Fonfarą - powiedział promotor 26-latka Joe DeGuardia.

 

Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Sulęckiego. "Striczu" ma świadomość, że jeśli pokona Centeno Jr, otworzą się przed nim nowe perspektywy. - Dostałem szansę i stanąłem przed drzwiczkami, w które chcę wjechać z buta. Mam ochotę zrobić ostrą "rozpierduchę", nie będzie litości. Wiem, że to jest moja szansa, aby dostać naprawdę dużą walkę. Wykorzystam ją, jak najlepiej potrafię! - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

Karta walk gali w Chicago:

Walka wieczoru:

Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO) - Joe Smith Jr (21-1, 17 KO), waga półciężka

Juan Carlos Payano (17-0, 8 KO) - Rau'shee Warren (13-1, 4 KO), waga kogucia - Walka o tytuł supermistrza WBA oraz mistrza IBO
Erickson Lubin (14-0, 10 KO) - Daniel Sandoval (38-3, 35 KO), waga super półśrednia
Hugo Centeno Jr (24-0, 12 KO) - Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO), waga średnia
Alex Martin (12-0, 5 KO) - Juan Carlos Abreu (19-2-1, 18 KO), waga półśrednia
Jose Felix Quezada (10-0, 6 KO) - Cameron Kreal (8-10-2, 1 KO), waga super lekka
Ramiro Carrillo (10-0, 7 KO) - Jorge Luis Munguia (12-5, 4 KO), waga super lekka
Josh Hernandez (2-0, 2 KO) - Eric Gotay (3-3, 1 KO), waga super piórkowa
Jessica McCaskill (1-0, 1 KO) - Katonya Fisher (debiut), waga super lekka

 

Transmisja gali z Chicago, gdzie dojdzie do walk Fonfara - Smith Jr i Centeno Jr - Sulęcki, w Polsacie Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 2:30. Komentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze