Nikolic wypracował bramkę! Samobój zabrał Islandii triumf (WIDEO)

Węgier Nemanja Nikolić pojawił się na boisku w 66. minucie spotkania Węgry - Islandia i to on został jednym z bohaterów Madziarów. Napastnik Legii zaliczył asystę przy samobójczym trafieniu Birkira Sævarssona, który nieudolnie próbował wybijać piłkę zagraną przez Węgra!

Nikolić nie zagrał w pierwszym meczu Euro 2016, w którym Węgrzy wygrali niespodziewanie z Austrią i w starciu z Islandią także nie pojawił się na murawie od pierwszej minuty. Wobec niekorzystnego wyniku 0:1, szkoleniowiec reprezentacji Węgier zdecydował się jednak wprowadzić gracza Legii Warszawa, który zameldował się na boisku w Marsylii w 66. minucie.

To właśnie Nikolić był głównym trybikiem w akcji, która dała ostatecznie remis Węgrom. Snajper węgierskiej kadry dostał piłkę z prawej strony pola karnego i zagrał ją wzdłuż bramki Halldorssona. Nieszczęśliwie dla Islandczyków piłkę próbował przeciąć Birkir Sævarsson, który wpakował ją do własnej siatki!

Samobójcza bramka Birkira Sævarssona w załączonym materiale wideo.