UFC: Jotko z błyskawicznym zwycięstwem! Znokautował rywala w niespełna minutę!

Sporty walki

Krzysztof Jotko (18-1, 5 KO, 2 SUB) pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Tamdana McCrory'ego (14-4, 7 KO, 6 SUB) na gali UFC Fight Night 89 w Ottawie. Polak na zwycięstwo potrzebował niespełna minutę!

Polak nie był faworytem, ale przed walką zapowiadał jej efektowny zakończenie. Jak obiecał, tak też zrobił! Jotko zaczął pojedynek od bardzo dobrej pracy nóg, dzięki czemu zyskiwał przewagę nad Amerykaninem, który starał się napierać, lecz nie był wystarczająco szybki. To go zgubiło, gdyż po niespełna minucie pojedynek się zakończył.

Jotko trafił kapitalnym lewym, który od razu rzucił McRoRy'ego na matę. Polak musiał więc tylko dokończyć robotę ciosami w parterze, a sędzia Yves Lavigne był zmuszony przerwać walkę! W imponującym rekordzie naszego zawodnika brakowało głównie wygranych przed czasem. Teraz nie możemy narzekać, bo tak efektowne zakończenie na pewno zostanie zauważone przez włodarzy UFC. Czy teraz czas na starcie z kimś z pierwszej piętnastki rankingu? Jotko na pewno na to zasłużył.

Dla Jotki to czwarte zwycięstwo z rzędu - to druga, aktualnie najdłuższa seria w kategorii średniej. Ponadto, pobił też rekord Tomasza Drwala, który miał trzy wygrane z rzędu i to do tego momentu było najlepszym wynikiem, jeśli chodzi o męską część MMA w Polsce.