Handsomeguy z awansem na Hearthstone World Championship

E-sport
Handsomeguy z awansem na Hearthstone World Championship
@Blizzard

Kolejny gracz zagwarantował sobie udział w Mistrzostwach Świata Hearthstone z pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów. Ilmook "handsomeguy" Kang z jest szóstym zawodnikiem, który zapewnił sobie udział na mistrzostwach. Koreańczyk pokonał Australijczyka EdwardErlica 4-2 w finale turnieju APAC Championship.

Handosomeguy i DdaHyoNi będą reprezentować Koree (i cały region Azji i Pacyfiku) na listopadowych Mistrzostwach Świata odbywających się na Blizzconie.

 

Pinpingho nie powtórzy wyczynu ThijsaNL, który jest drugim graczem który zagwarantował sobie udział na Mistrzostwach Świata rok po roku. Ho Kwo-Ping odpadł w półfinale turnieju APAC Championship i najprawdopodobniej nie zagra na Mistrzostwach Świta.

 

Handsomeguy dołącza do wcześniej wspomnianych DdaHyoNiego, Thijsa oraz Ole "Naimana" Batyrbekova, Chena "Breatha" Yuxianga i Williama "Amnesiaca" Bartona, którzy wcześniej zagwarantowali sobie udział na największym turnieju 2016 roku.

 

Już niedługo poznamy kolejnego zawodnika – tym razem z rejonu Ameryk – który zakwalifikuje się na Blizzcon i powalczy o 1 milion dolarów z puli.

 

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze