Wpadła jedna, mogło być dziesięć! Zmarnowane okazje Polaków na Euro 2016 (WIDEO)

Piłka nożna
Wpadła jedna, mogło być dziesięć! Zmarnowane okazje Polaków na Euro 2016 (WIDEO)
fot. PAP

Reprezentacja Polski meczem z Ukrainą zakończy grupowe zmagania na Euro 2016, my zaś już teraz ostrzymy sobie apetyty na dalszą fazę turnieju, która jest na wyciągnięcie ręki. Kluczem do zwycięstwa nad Ukrainą będzie jednak poprawa skuteczności, bowiem podopieczni Adama Nawałki zmarnowali już wiele znakomitych okazji. Zebraliśmy je wszystkie w jednym wideo!

Siła rażenia biało-czerwonych już przed rozpoczęciem Euro 2016 wyglądała imponująco. Mimo zdobycia zaledwie jednej bramki w dwóch meczach Polacy figurują jako zespół z jednym z największych potencjałów pod bramką rywala. Arkadiusz Milik pokonał Michaela McGoverna zdobywając jedyną bramkę dla podopiecznych Adama Nawałki, jednak jak się okazuje, tych bramek w pierwszych dwóch meczach mogło być nawet... dziesięć.

Najlepsza ofensywa eliminacji do turnieju zmarnowała bowiem kilka wybornych sytuacji, zaś posypać sobie głowę popiołem najmocniej powinien właśnie zdobywca jedynego gola, Arkadiusz Milik - napastnik Ajaksu przestrzelił kilka "setek" w obu spotkaniach, zaś nasze ofensywne liczby mogły wyglądać dużo bardziej okazale.

Możemy mieć więc jedynie nadzieję, że skuteczność Bartosza Kapustki, Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i wspomnianego Milika znacznie poprawi się w dalszej części turnieju, bowiem powyższe wideo daje do zrozumienia z jaką łatwością Polacy dochodzą do sytuacji strzeleckich.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie