Głowacki - Usyk na Polsat Boxing Night! Potwierdzona data i miejsce!

Sporty walki

Walka Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) - Oleksandr Usyk (9-0, 9 KO) o mistrzostwo świata WBO w kategorii junior ciężkiej będzie najważniejszym pojedynkiem podczas kolejnej gali Polsat Boxing Night. Do wydarzenia dojdzie 17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie. Informacja została oficjalnia potwierdzona podczas studia EURO 2016, którego gośćmi byli główni bohaterowie zbliżającego się pięściarskiego święta.

Krzysztof Głowacki i Oleksandr Usyk byli gośćmi wtorkowego studia EURO 2016 przy okazji meczu Polska - Ukraina. Pięściarze po raz pierwszy spotkali się twarzą w twarz i rozpoczęli promocję wydarzenia spod szyldu Polsat Boxing Night. Do kolejnej edycji PBN dojdzie 17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie.

W środę pięściarze spotkają się po raz kolejny - już podczas oficjalnej konferencji prasowej. Do spotkania dojdzie w środę o godzinie 13 w sali Bałtyk III, na 3. piętrze warszawskiego hotelu Marriott. W trakcie konferencji przedstawione zostaną szczegóły dotyczące organizacji całego wydarzenia.

Ostatnia walka o mistrzostwo świata odbyła się w Polsce w 2012 roku, kiedy Krzysztof Włodarczyk bronił mistrzowski pas organizacji WBC, również w wadze junior ciężkiej. "Diablo" na punkty pokonał Francisco Palaciosa w rewanżowej walce.

Oficjalna konferencja prasowa przed galą Polsat Boxing Night: Głowacki - Usyk o godzinie 13:00 w warszawskim hotelu Marriott!

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie