Polska - Ukraina: Skrót meczu Euro 2016 (WIDEO)

Polska pokonała Ukrainę 1:0, dzięki czemu zajęła drugie miejsce w grupie C i awansowała do 1/8 finału Euro 2016! Bohaterem meczu został Jakub Błaszczykowski, który wszedł na początku drugiej połowy i kilka minut później strzelił jedynego gola. Teraz czeka nas spotkanie ze Szwajcarią. Zobaczcie skrót meczu Polska - Ukraina!

Polska - Ukraina 1:0 (0:0)

Bramka: Błaszczykowski 54

Żółte kartki: Kapustka - Rotan, Kuczer

Sędzia: Svein Oddvar Moen (Norwegia). Widzów: 60 000

Polska: Łukasz Fabiański - Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka (71. Kamil Grosicki), Piotr Zieliński (46. Jakub Błaszczykowski) - Arkadiusz Milik (90+3. Filip Starzyński), Robert Lewandowski

Ukraina: Andrij Piatow - Artem Fedecki, Jewhen Chaczeridi, Ołeksandr Kuczer, Bohdan Butko - Andrij Jarmolenko, Rusłan Rotan, Ołeksandr Zinczenko (73. Wiktor Kowalenko), Taras Stepanenko, Jewhen Konoplianka - Roman Zozulia (90+2. Anatolij Tymoszczuk)