Devilwalk poprowadzi OpTiC Gaming

E-sport
Devilwalk poprowadzi OpTiC Gaming

Damian 'daps' Steele, a więc lider kanadyjskiego zespołu Counter-Strike: Global Offensive grającego pod banderą organizacji OpTiC Gaming poinformował na swoim Twitterze, że legendarna postać światowej sceny CS:GO - Jonatan 'Devilwalk' Lundberg, od teraz będzie pełnił funkcję trenera drużyny.

Legenda światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive, Jonatan 'DevilwalkLundberg, który w przeszłości zarówno jako trener i zawodnik miał udział w osiąganiu sukcesów przez wiele czołowych zespołów, jak choćby Fnatic, z którą zdobył najwyższy stopień podium podczas ESL ONE Katowice w 2015 roku. Od teraz będzie pełnił funkcję trenera w kanadyjskiej drużynie OpTiC Gaming. Całą sprawę potwierdził na swoim oficjalnym profilu Twitter jeden z zawodników formacji — Damian „daps” Steele

OpTic niespodziewanie zdołało wywalczyć awans na zbliżające się rozgrywki ESL One Cologne 2016, co zapewniło sobie po pokonaniu między innymi FlipSid3 Tactics, czy HellRaisers. Kanadyjscy zawodnicy będą rywalizować w grupie D, gdzie oprócz nich znajdują się takie ekipy, jak Natus VincereNinjas in Pyjamas oraz FlipSid3.

 


Aktualny skład OpTic prezentuje się następująco:

 

  • Keith „NAF-FLY” Markovic
  • Damian „daps” Steele
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Óscar „mixwell” Cañellas
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze