Glik jakiego nie znacie! Żona i córka opowiadają o stoperze Torino

Piłka nożna
Glik jakiego nie znacie! Żona i córka opowiadają o stoperze Torino
fot. Polsat Sport

"Kamil jest typem domatora i rodzina jest dla niego najważniejsza. Myślę, że świadomość tego, że jesteśmy tu z nim w tych najważniejszych dla niego chwilach, dodaje mu skrzydeł" - powiedziała w rozmowie z Polsatsport.pl Marta Glik, która wybrała się wraz z córką do Marsylii, by kibicować reprezentacji Polski.

Obecność rodzin na meczach dodaje otuchy piłkarzom reprezentacji Polski, którzy występują na Euro 2016 we Francji. Wśród kibiców biało-czerwonych znalazła się również żona Kamila Glika - Marta, która wraz z córką Wiktorią wspiera swojego męża oraz dopinguje reprezentantów Polski.

 

"Kamil jest typem domatora i rodzina jest dla niego najważniejsza. Myślę, że świadomość tego, że jesteśmy tu z nim w tych najważniejszych dla niego chwilach, dodaje mu skrzydeł" - twierdzi Marta Glik.

 

Córka Kamila i Marty to już zaprawiona w bojach kibicka, która wspierała swojego tatę na wielu meczach:

 

"Wiktoria miała dokładnie 30 dni, kiedy była na pierwszym meczu i był to derbowy mecz z Juventusem, a jej pierwszym meczem reprezentacji był wygrany mecz z Niemcami w Warszawie" - wspomina żona czołowego obrońcy reprezentacji Polski.

 

Cała rozmowa z Martą Glik w załączonym materiale wideo.

Roman Kołtoń z Francji, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze