KSW: Bedorf bohaterem! Mistrz KSW pomógł ofiarom wypadku!

Sporty walki
KSW: Bedorf bohaterem! Mistrz KSW pomógł ofiarom wypadku!
fot. Polsat Sport

Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 3 SUB), mistrz kategorii ciężkiej organizacji KSW, wykazał się niezwykle bohaterską postawą udzielając pomocy poszkodowanym wypadku na autostradzie A1. - Wszyscy dookoła byli zbyt zajęci, aby zatrzymać się i ratować życie ludzkie - napisał Karol Bedorf na swoim Facebooku.

We wtorek na trasie autostrady A1, około kilkudziesięciu kilometrów przed Gdańskiem, doszło do poważnego wypadku, którego świadkiem był właśnie mistrz organizacji KSW Karol Bedorf. Reprezentant Berserkers Team zauważył wysiadającego przez tylną szybę jednego z pasażerów uszkodzonego auta i błyskawicznie postanowił udzielić pomocy.

- Nie zastanawiając się wyskoczyłem z auta i przystąpiłem do czynności ratowniczych. Problem polegał na tym, że auto było tak zdeformowane, że nie można było otworzyć przednich drzwi z obu stron... Wybiłem w aucie wszystkie szyby, dostałem się do uwięzionego kierowcy, rozciąłem pasy bezpieczeństwa, jednak dach wciąż go przygniatał - opisuje Bedorf w długim wpisie na FB.

Na miejscu w niedługim czasie pojawiła się straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Służby dostały się do uwięzionego auta oraz udzieliły profesjonalnej pomocy poszkodowanym. Bedorf zwrócił również uwagę na obojętnych kierowców, którzy mijali uszkodzone auta i nie udzielili pomocy.

- Oczywiście wszyscy byli zbyt zajęci, żeby zatrzymać się i ratować ludzkie życie. Mam nadzieję, że poszkodowany przeżył - dodał "Coco".

mt, Polsat Sport, gs24.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie