Ronaldo nie radzi sobie z presją. Zaatakował dziennikarza!

Piłka nożna
Ronaldo nie radzi sobie z presją. Zaatakował dziennikarza!
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo znów jest na ustach wszystkich! Po raz kolejny jednak nie za sprawą umiejętności piłkarskich, lecz pozaboiskowych wybryków. Dzień przed meczem z Węgrami podczas rekreacyjnego spaceru piłkarz Realu zaatakował dziennikarza i wyrzucił jego mikrofon do wody!

W trakcie rekreacyjnego spaceru reprezentacji Portugalii po Lyonie dziennikarz portugalskiej telewizji CMTV zapytał kapitana reprezentacji, czy jest on gotów do gry. Pytanie to bardzo rozwścieczyło piłkarza Realu. Zabrał on żurnaliście mikrofon i wyrzucił go do pobliskiej rzeki.

 

Trudno usprawiedliwić wybryk Portugalczyka. Co prawda piłkarz z redakcją CMTV ma pewne porachunki (wytoczył im proces o naruszenie prywatności po artykule na temat matki jego syna), jednak takie zachowanie nie przystoi jednej z największych gwiazd światowego sportu.

 

Ronaldo, jak i cała reprezentacja Portugalii, od początku Euro 2016 nie spisuje się na miarę oczekiwań. Dwa remisy - z Islandią (1:1) i Austrią (0:0) - sprawiają, że reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa nie może być pewna awansu do 1/8 finału. Do takiej sytuacji przyczynił się sam Ronaldo, między innymi nie trafiając karnego w meczu z Austrią.

 

 

Mecz Portugalii z Węgrami o godzinie 18:00. Transmisja w Polsacie Sport 3.

JP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie