Championship Series w Polsat Viasat Explore!

E-sport
Championship Series w Polsat Viasat Explore!

Viasat World ogłosił, że w dniach 25-26 czerwca 2016 r. na antenie Polsat Viasat Explore odbędzie się transmisja na żywo pierwszego w historii Championship Series – turnieju Counter-Strike Finals. Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley.

Po ogromnym sukcesie transmisji Mistrzostw Świata Legaue of Legends w 2014 r. oraz sześciu kolejnych wydarzeń Esportowych w 2015 roku, Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów ECS-CS. Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami.

ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej bijącej rekordy popularności grze FPSECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO. W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych – cztery europejskie i cztery amerykańskie – spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series.

Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore. To pełne emocji wydarzenie będzie transmitowane na kanale Polsat Viasat Explore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie FACEIT, kreatorowi jednej z wiodących platform gier on-line.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze