GameON - szczegóły wydarzenia

E-sport
GameON - szczegóły wydarzenia

W weekend 25-26 czerwca Kielce zamienią się na dwa dni w e-sportową krainę. Wszystko to za sprawą wydarzenia GameON, której częścią będzie właśnie wirtualna rywalizacja w takich tytułach jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Overwatch, czy Hearthstone. Na odwiedzających czekać będą również inne atrakcje jak spotkanie z gwiazdami YouTube'a.

Już w dniach 25-26 czerwca na terenie obiektu hali, gdzie odbywają się Targi Kielcem odbędzie się druga już edycja imprezy GameON, a więc bez dwóch zdań największe wydarzenie e-sportowego w tej części kraju. Odwiedzający event będą mogli śledzić zmagania klasowych zawodników, którzy będą rywalizować w ramach kilku turniejów. Uczestnicy będą rywalizować w takich kategoriach, jak Counter-Strike: Global OffensiveLeague of LegendsHearthstone czy Overwatch. Łączna pula nagród wynosi co prawda zaledwie kilkanaście tysięcy złotych, ale nie powinno to zaburzyć ogólnej idei całego przedsięwzięcia, którą jest przede wszystkim dobra zabawa.


Na przybyłych gości będą czekać również inne atrakcje, takie jak:

  • Spotkania z gwiazdami polskiego YouTube'a (wśród nich m.in. KubsonROJOGimper i Naruciak)
  • Turnieje i konkursy otwarte
  • Strefa wystawowa


Wstęp na wydarzenieGameON jest płatny. J=Bilety uprawniające do wejścia na jeden dzień kosztują 20 złotych, zaś karnet dwudniowy – 35 złotych. Dostępne mają być także dodatkowe wejściówki. Sprzedaż prowadzona jest za pomocą serwisu ticketpro.pl. Zakupu biletów będzie można dokonać także w kasach Targów Kielce w dniu imprezy.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie