Liga Światowa. Polska - Argentyna: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Światowa. Polska - Argentyna: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Na początek rywalizacji w Lidze Światowej w Łodzi pora na mecz Polska - Argentyna. Będzie to kolejny przystanek w przygotowaniach naszej kadry do meczów o najwyższą stawkę. Transmisja spotkania Polska - Argentyna od godziny 20.00 w Polsacie i Polsacie Sport.

Argentyna jest teoretycznie najsłabszym zespołem na turnieju w Polsce. W ostatnim turnieju Ligi Światowej w Rio de Janeiro ponieśli trzy porażki: 0:3 z Brazylią, 1:3 z USA i 2:3 z Iranem. Odkąd z zespołem pożegnał się Facundo Conte, kadra Argentyny gra nierówno i straciła dużo argumentów sportowych. Czy mecz przeciwko Polsce będzie dla nich przełamaniem?

Trener Stephane Antiga tegoroczną Ligę Światową traktuje jako przygotowania do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Dlatego też nie należy spodziewać się szczytowej formy naszych mistrzów świata. Do zespołu dołączył Michał Kubiak, za to dalej poza kadrą z powodu kontuzji są Fabian Drzyzga i Mateusz Mika. W Kaliningradzie podopieczni Antigi pokonali Bułgarów 3:1 i ulegli Rosji oraz Serbii 0:3. Jak biało-czerwoni zaprezentują się przed własną publicznością?

Transmisja spotkania Polska - Argentyna o godzinie 20.00 w Polsacie i Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze