Wenger nie jest zainteresowany przejęciem kadry narodowej

Piłka nożna
Wenger nie jest zainteresowany przejęciem kadry narodowej
fot. PAP

Mimo iż na przestrzeni ostatnich lat Arsene Wenger już kilkukrotnie zaprzeczał pogłoskom o poprowadzeniu reprezentacji Francji głosy na ten temat nadal nie milkną. – Myślę, że czas na to już minął – przyznaje menadżer The Gunners.

66-letniemu Francuzowi pozostał tylko rok kontraktu z Arsenalem, jednak prowadzący od 1996 roku londyński klub menadżer przyznaje, że na zajęcie się futbolem na poziomie reprezentacyjnym za późno – Myślę, że czas na to już minął – powiedział Wenger odnosząc się do ewentualnego poprowadzenia francuskiej drużyny.

Kilkukrotnie proponowano mi przejęcie kadry narodowej jednak zawsze byłem wtedy zajęty pracą gdzie indziej – przyznał na łamach BeIN Sport. - Życzę Francji, żeby szło jej jak najlepiej na turnieju, ponieważ na ten moment mój kraj przechodzi przez trudny okres. Dotknął nas terroryzm, strajki i wiele innych zamieszek. Potrzebujemy trochę radości. Na szczęście ten turniej może ją nam dać. – mówi Wenger.

Na ME 2016 we Francji gospodarze zajęli pierwsze miejsce w grupie, jednak styl w jakim to zrobili nie satysfakcjonuje wielu kibiców. Obecnie reprezentacja Francji prowadzona przez Didiera Deschampsa przygotowuje się do meczu z Irlandią.

AP, goal.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze