Eubank Jr bezlitosny dla Dorana. "Gołowkin, idę po ciebie!" (WIDEO)

Sporty walki

Chris Eubank Jr (23-1, 18 KO) pokonał Toma Dorana (17-1, 7 KO) przez TKO w czwartej rundzie. Dla tego drugiego była to pierwsza porażka na zawodowych ringach. 26-latek celuje teraz w walkę z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO).

Obaj pięściarze od początku postawili na wymianę ciosów, co skończyło się fatalnie dla Dorana, który cztery razy padał na deski. Przełomowa okazała się czwarta runda. W pewnym momencie Eubank Jr poczuł się tak pewnie, że zaczął prowokować rywala. W końcu udało mu się wyprowadzić decydujący cios - po prawym podbródkowym na szczękę Dorana sędzia przerwał ten pojedynek.

 

Eubank Jr, który obronił pas mistrza Wspólnoty Brytyjskiej, ma nadzieję, że teraz dojdzie do jego starcia z Gołowkinem. - Czuję, że jestem na światowym poziomie i mogę walczyć o mistrzowskie pasy. Giennadiju Gołowkinie, idę po ciebie i po twoje pasy. Wszyscy się ciebie boją, ale ja idę po ciebie - powiedział po sobotniej walce.

 

Dla 26-latka była to druga walka w tym roku. Poprzednią stoczył w marcu, kiedy pokonał Nicka Blackwella (19-4-1, 8 KO), po której ten zapadł w śpiączkę. Gdy doszedł do siebie, postanowił zakończyć karierę.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze