Dwie bramki w dwie minuty! Hazard z golem i asystą!

Od 10.minuty w spotkaniu pomiędzy Belgią i Węgrami utrzymywał się wynik 1:0. Węgrzy w pogoni za remisem stwarzali sobie groźne sytuacje, jednak dwie akcje w 78 i 80 minucie spotkania całkowicie pozbawiły ich marzeń o ćwierćfinale... Katem okazał się Eden Hazard, który w ciągu dwóch minut zaliczył fenomenalną asystę i wpisał się na listę strzelców!

Wszystko zaczęło się od dośrodkowania z rzutu rożnego w wykonaniu De Bruyne, które przyjął Hazard i podał... do samego siebie! Natępnie wyłożył piłkę, którą w siatce umieścił Batshuayi. Strzelec bramki na 2:0 pojawił się na boisku zaledwie dwie minuty wcześniej!

Piękna asysta nie wystarczyła jednak zawodnikowi Chelsea, który po chwili wyszedł z kontrą, bez problemu minął węgierskich obrońców i podwyższył na 3:0. To po prostu trzeba zobaczyć! Obie bramki w załączonych materiałach wideo.