Milik: Chcemy wygrać w regulaminowym czasie gry

Piłka nożna
Milik: Chcemy wygrać w regulaminowym czasie gry
fot. Cyfrasport

Miejmy nadzieję, że uda nam się rozstrzygnąć to spotkanie w regulaminowym czasie gry. Oczywiście jestem przygotowany, żeby zagrać cały mecz i ewentualną dogrywkę - powiedział w rozmowie z Marcinem Feddkiem dla Polsatsport.pl, napastnik reprezentacji Polski Arkadiusz Milik.

Marcin Feddek: Kontaktujesz się ze swoim trenerem z Ajaksu Amsterdam - Denisem Bergkampem. Co Ci podpowiedział odnośnie Twoich sytuacji strzeleckich? Wiesz już jak lepiej je wykorzystywać?

Arkadiusz Milik: Jestem w dobrej formie. Potencjał ku temu, żeby strzelać bramki jak najbardziej jest. Muszę tylko podejmować lepsze decyzje i zachować większy spokój.

Czeka nas kolejny trudny przeciwnik i znów będziemy musieli sporo biegać. Czy jesteś gotowy na rozegranie ewentualnej dogrywki? Ze Szwajcarią przebiegłeś 14 kilometrów...

Z tego co wiem to nawet najwięcej z całej drużyny. Jak najbardziej jestem przygotowany, żeby zagrać cały mecz i ewentualną dogrywkę. Nie będę miał z tym żadnych problemów. Miejmy nadzieję, że uda nam się rozstrzygnąć to spotkanie w regulaminowym czasie gry. Oczywiście, jest to wielkiej klasy zespół i zawodnicy, ale będziemy gotowi. Zrobimy wszystko, żeby to spotkanie wygrać. Gramy swoją piłkę i wiemy po co tu przyjechaliśmy.

Murawa znacznie lepsza niż ostatnio i tak patrząc na Twoją kostkę to już widzę, że już chyba wszystko w porządku.

Obrzęk już zszedł i wczoraj już normalnie trenowałem. Wiadomo, że nogę trzeba odpowiednio zabezpieczyć, ale nie ma żadnych przeszkód, żebym wystąpił w meczu z Portugalią.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Marcin Feddek, MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze