Shook zastępuje Mightybeara w składzie Vitality

E-sport
Shook zastępuje Mightybeara w składzie Vitality
@Vitality

Ilyas "Shook" Hatsema zastąpi Kima "Mightybeara" Min-su w podstawowym składzie Team Vitality na EU LCS. Nowy jungler występował w składzie Vitality w wiosennym splicie, ale został przesunięty na ławkę rezerwowych po tym jak drużyna zakontraktowała Mightybeara w maju bieżącego roku.

Zarząd Vitality przyznaje w oświadczeniu, że zatrudnienie Mightybeara było ryzykowne, ale wszyscy z drużyny doskonale znali ewentualne konsekwencje decyzji. Po czterech tygodniach włodarze zespołu doszli do wniosku, że nowy jungler nie spełnia pokładanych w nim nadzieji.

 

Mightybear udowodnił, że jest bardzo mocny pod względem indywidualnym, ale szło mu dużo gorzej pod względem współpracy z resztą drużyny. Przez pierwsze cztery tygodnie zmagań w EU LCS Mightybear uzyskał KDA w wysokości 2.61 grając takimi postaciami jak Elise, Kindred i Gragas.

 

W wiosennym splicie Shook miał dużo lepsze KDA (4.71). Pierwszą okazją do ponownego potwierdzenia swojej przydatności dla drużyny będzie dla Shooka czwartkowy mecz z FC Schalke 04.

 

Vitality zajmuje obecnie szóste miejsce w EU LCS z bilansem 1-5-2.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie