Czy to superman, czy to batman? Nie, to Pazdan-man! Polak bohaterem... anime (WIDEO)

Piłka nożna
Czy to superman, czy to batman? Nie, to Pazdan-man! Polak bohaterem... anime (WIDEO)
fot. dailymotion

Michał Pazdan nie mógł spodziewać się, że w trakcie Euro 2016 zainteresowanie jego osobą przekroczy wszelką skalę. Po znakomitych spotkaniach z Niemcami, Ukrainą czy Szwajcarią, wyróżnieniach ze strony UEFA doczekał się także... anime, w którym jest głównym bohaterem!

Polscy kibice oszaleli na punkcie naszego stopera. Internauci zaproponowali akcję "Jeśli Polska awansuje do finału Euro 2016, to obetną się na Pazdana", która cieszy się gigantyczną popualarnością. Trzeba przyznać, że Pazdan trafił z formą w idealnym momencie, a na pochwały ze wszystkich stron po prostu zasługuje. Kreatywność naszych rodaków często potrafi zaskoczyć, tak też jest tym razem!

Japońskie anime One-Punch Man zostało przerobione przez Polaków na... Pazdan-man. O co tam chodzi? Nasz bohater jest pozbawiony włosów, lecz dysponuje kosmiczną siłą. Na dystansie kilku metrów potrafi wyprzedzić konkurentów, jednym ciosem burzy mury, a głową rozbija sufit! Niemiec, Włoch czy też... Cristiano Ronaldo jeszcze na początku kpią z pozornie nieszkodliwego Polaka, jednak z czasem nabierają do niego szacuku. Na koniec ten pierwszy proponuje... walkower.

To trzeba obejrzeć!

 

Pazdan Training Session - Anime from Szewczyk Dratewka on Vimeo.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze